Program 9-10 iulie 2018 – Baia Mare Beach Volley

După succesul avut în 2017, beach volley-ul revine în forță pe plaja de la munte pentru al doilea an consecutiv. 27 de echipe  se vor întrece pe parcursul a două zile pentru titlul de campioni a celei de-a doua ediții Baia Mare Beach Volley Challenge.

În cadrul turneului vor avea loc atât competiții la categoria masculin (15 echipe) cât și la categoria feminin (12 echipe).

Turneul feminin va avea 4 grupe după cum urmează:

  • Grupa I: Pintea&Rednic, Not fast but furious și Dabo 5

  • Grupa II: Mini Max, Dabo 4 și Sighet 1.

  • Grupa III: Extrem, CSM și Sighet 2.

  • Grupa IV: Joanele, Dabo 3 și All for one.

Turneul masculin se va desfășura în sistem tablou și vom avea ocazia să vedem în teren următoarele echipe: CRS Oradea, Dreamteam, Nisip-Soare, Jupânii, Absolut, Dabo1, Dabo2, BxB, Braconierii, Marian Feru, Lucky7, Vulturii, Fără Zahăr, Mintonete și Serus.

Luni, 10 iulie 2018

  • 13:00 [M1] CRS Oradea vs Dreamteam

  • 13:30 [M2] Nisip-Soare vs Jupânii

  • 14:00 [M3] Absolut vs Dabo 1

  • 14:30 [F1] Pintea – Rednic vs Not Fast But Furious

  • 15:00 [F2] Minimax vs Dabo4

  • 15:30 [F3] Extrem vs CSM

  • 16: 00 [M4] BxB vs Braconierii

  • 16:30 [M5] Marian Feru – Dabo 2

  • 17:00 [M6] Rusu4Life – Vulturii

  • 17:30 [F4] Joanele vs Dabo 3

  • 18:00 [F5] Pintea&Rednic vs Dabo 5

  • 18:30 [F6] MiniMax vs Sighet 1

  • 19:00 [M7] Fără Zahăr vs Mintonete

  • 19:30 [M8] Căștigător M1 vs Câștigător M2

  • 20:00 [M9] Pierzător M1 vs Pierzător M2

  • 20:30 [F7] Extrem vs Sighet 2

  • 21:00 [F8] Joanele vs All for one

  • 21:30 [F9] Not fast but Furious vs Dabo 5

  • 22:00 [M10] Câștigător M3 vs Câștigător M4

  • 22:30 [M11] Pierzător M3 vs Pierzător M4

Marti, 11 iulie 2018

  • 12:00 [F10] Dabo 4 vs Sighet 1

  • 12:30 [F11] CSM vs Sighet 2

  • 13:00 [M12] Câștigător M5 vs Câștigător M6

  • 13:30 [M13] Pierzător M5 vs Pierzător M6

  • 14:00 [M14] Câștigător M7 vs Serus

  • 14:30 [F12] Dabo 3 vs All for one

  • 15:00 [F13] Semifinală 1: Câștigătoare grupa A vs Câștigătoare grupa B

  • 15:30 [F14] Semifinală 2: Câștigătoare grupa C vs Câștigătoare grupa D

  • 16: 00 [M15] Câștigător M8 vs Câștigător M10

  • 16:30 [M16] Câștigător M9 vs Câștigător M11

  • 17:00 [M17] Câștigător 12 vs Câștigător M14

  • 17:30 [M18] Câștigător M13 vs Pierzător M7

  • 18:00 [M19] Câștigător M16 vs Câștigător M18

  • 18:30 [M20] Finala mică: Pierzător M15 vs Pierzător M17

  • 19:00 [F15] Finala mică

  • 19:30 [F16] Finala mare

  • 20:00 [M21] Finala mare: Câștigător M15 vs Câștigător M17

  • 20:30 Festivitatea de premiere

  • 21:00 Meciuri demonstrative

Loading...

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.