Elevii din Baia Mare și zona metropolitană beneficiază de abonamente gratuite pentru transportul public în anul școlar 2025-2026.
Reprezentanții societății de transport URBIS Baia Mare anunță că abonamentele gratuite aferente anului școlar 2024-2025 au expirat la data de 31 august 2025.
Pentru noul an școlar, 2025-2026, elevii își pot activa abonamentul gratuit prin aplicația 24pay.
Mai multe detalii și instrucțiuni de utilizare pot fi obținute prin scanarea codului QR afișat în campania oficială a URBIS.


























Comentarii
Fii primul care comentează la acest articol.
Lasă un comentariu