Accident grav pe DN18 în Borșa. O persoană a fost rănită și transportată la spital.Vezi filmul accidentului

Accident grav pe DN18 în Borșa. O persoană a fost rănită și transportată la spital

Profită acum : Ofertă de nerefuzat

Oferta de nerefuzat  la President Hotel & Resort**** din Băile Felix

Oferta de nerefuzat: Hotel Barátság Hajdúszoboszló

START OFERTE:Destinatii pentru toate gusturile si bugetele in toate colturile lumii

Polițiștii din Borșa au fost solicitați să intervină la un accident de circulație produs pe D.N. 18, pe strada Preluca Tătarilor.

Din primele verificări efectuate de polițiști a reieșit faptul că, pe fondul neadaptării vitezei la condițiile de drum în curbă, șoferul unui autoturism ar fi pierdut controlul direcției de mers, ar fi rulat pe acostament, ulterior autoturismul răsturnându-se pe plafon.

În urma accidentului, o persoană a fost rănită și transportată la spital.

Șoferul, de 18 ani, a fost testat, stabilindu-se că nu se afla sub influența băuturilor alcoolice sau a substanțelor interzise.

Polițiștii continuă cercetările sub aspectul comiterii infracțiunii de vătămare corporală din culpă.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.