Acțiune de salvare: O mașină a ajuns într-un râu, trei victime inconștiente.foto

UPDATE:Tânăra de 23 de ani și tatăl ei și-au pierdut viața, iar nepotul ei, un băiat de doar cinci ani, luptă pentru supraviețuire la spital.

Profită acum : Ofertă de nerefuzat

Oferta de nerefuzat  la President Hotel & Resort**** din Băile Felix

Oferta de nerefuzat: Hotel Barátság Hajdúszoboszló

START OFERTE:Destinatii pentru toate gusturile si bugetele in toate colturile lumii

Acțiune de salvare: O mașină a ajuns într-un râu, trei victime inconștiente.

Echipajele de pompieri au intervenit de urgență după ce un autoturism a ajuns într-un râu. Salvatorii au reușit să extragă trei victime aflate în stare de inconștiență. Intervenția este în desfășurare, iar echipajele medicale acordă îngrijiri la fața locului.

Polițiștii Serviciului Rutier Vâlcea au fost sesizați despre faptul că, pe drumul județean 703P, în comuna Racovița, un autoturism se află în râul Olt.

Din interiorul acestuia au fost extrase trei persoane, inconștiente: un minor de aproximativ 5 ani, o femeie de 23 de ani și un bărbat de 68 de ani, toti din comuna Perișani, județul Vâlcea.

Echipajele medicale sosite la fața locului efectuează manevrele de resuscitare.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.