Bujorel Vasile Mureșan a fost reales președinte al PSD Satulung!

Duminică, la Satulung ,primarul în funcție Bujorel Vasile Mureșan a fost reconfirmat președinte a filialei locale a PSD de către cei peste 400 de membri prezenți la conferința de alegeri.

Organizația PSD Satulung este una dintre organizațiile puternice pe care le are partidul social democrat în județul Maramureș.

„Îl felicit, încă o dată, pe Bujorel Vasile Mureșan pentru activitatea susținută atât în plan politic cât și în plan administrativ la nivelul comunei Satulung și îl asigur că voi fi alături de comunitatea pe care o reprezintă prin susținerea tuturor proiectelor locale!Pentru că împreună suntem puternici, împreună suntem #PSDMaramureș!#alegeriPSDSatulung #echipaPSDMM„, a declarat Președinte PSD Maramureș și vicepreședinte PSD național,Gabriel Valer Zetea.

.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.