Imagini Raliul Doamnelor în parcarea Value Centre din Baia Mare. O demostratie a calității de șoferițe ale doamnelor și domnișoarelor.video+foto

Sâmbătă, 30 martie, în parcarea Value Centre din Baia Mare s-a desfășurat Raliul Doamnelor.

NSM Motorsport si Value Centre – au organizat o demostratie a calității de șoferițe ale doamnelor și domnișoarelor, eveniment care a avut premii în valoare de peste 10.000 de lei. Concursul de îndemânare, aptitudini și viteză pe un traseu special amenajat a ambiționat concurentele, astfel după un concurs viu disputat,  câștigătoarele au fost:

La categoria MOTO si PROMO:   Pîrvu Gabriela,  care a pilotat autoturismul cât și motocicleta cu o îndemânare demnă de un profesionist a câștigat locul 1 la Raliul doamnelor.

La categoria MAI: Bella Violeta Panseluța, agent șef adjunct în cadrul Secției1 Poliție Rurală Groși a câștigat locul 1.

Pe locul al 2-lea s-a clasat Laura Augustin, agent de poliție în cadrul Poliției orașului Ulmeni.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.