IMAGINI Sărbătoare la Baia Mare! Minaur s-a calificat în sferturile Ligii Naționale, după o victorie categorică împotriva Politehnicii Timișoara. VIDEO+FOTO

Sărbătoare la Baia Mare! Minaur s-a calificat în sferturile Ligii Naționale, după o victorie categorică împotriva Politehnicii Timișoara. Partida transmisă ÎN DIRECT la Digi Sport s-a terminat 31-23.

Meciul a inceput cu un moment tensionat. Doi sârbi au fost la un pas de bătaie în minutul 4, dar spiritele s-au calmat în cele din urmă. Apararea lui Minaur și portarul Razvan Pop au avut o perioadă de grație – nu au luat gol ăn ultimele 10 minute din prima repriza conform digisport.ro.

Bucuria unei victorii! Minaur- Poli Timisoara 31-23