Moarte cumplită în pădurile Vișeului. Un bărbat a murit lovit în plin de o creagă!

accident-padure-sotangaÎn noaptea de joi spre vineri, 7/8 mai 2015, în jurul orei 3.00 dimineața, o moarte suspectă a fost raportată în pădurile dintre Vișeu și Borșa. Locul exact al incidentului nu este încă foarte clar, singurul lucru confirmat este că un bărbat a murit după ce a fost izbit în plin, de o creangă.

Deși nu se oferă prea multe informații în acest moment, zvonurile arată că ar fi vorba de o grupare de hoți, care operează în zonă de mai mult timp. Chiar faptul că cineva a raportat moartea, la 3 dimineața arată că probabil omul nu era singur în pădure.

VEZI: Accident GRAV:Teribilismul off-road cu jeep-ul a trimis un borşean direct la Spitalul Judeţean!

Iar la acea oră nu prea avea ce să facă, dacă n-ar fi fost la sustras de lemne, susțin sursele noastre. Autoritățile din Borșa și Vișeu se confruntă de mai mult timp cu acest fenomen, fără a putea face foarte multe. Acum, când cineva a murit în timp ce era în pădure, din motive nu tocmai ortodoxe, se speră că acest fenomen de amploare va fi stopat. Măcar pentru o vreme. Vom reveni cu amănunte.

Amalia Babici Man

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.