La data de 7 octombrie a.c., în jurul orei 16.40, polițiștii au surprins cu aparatul video-radar din dotare un autoturism care circula cu o viteză peste limita legală în localitatea Valea Chioarului.
În urma verificărilor efectuate, a reieșit faptul că la volanul autoturismului se afla un bărbat de 37 de ani din județul Bistrița-Năsăud. De asemenea, verificările efectuate în bazele de date au relevat faptul că bărbatul figurează cu permisul de conducere reținut.
Sub supravegherea procurorului de caz, polițiștii continuă cercetările în vederea dispunerii măsurilor legale.


























Comentarii
Fii primul care comentează la acest articol.
Lasă un comentariu