Liga 1 Feminin: Piroş Security Arad – Fotbal Feminin Baia Mare 0-1. Debut cu dreptul în play-out pentru Lupuţi Daniel

Liga 1 Feminin: Debut cu dreptul în Play -out pentru echipa noastră. Piroș Security- Fotbal Feminin Baia Mare 0-1 (0-0 la pauza) – Gol marcat de Țițu Gabriela min. 72.

Fotbal Feminin Baia Mare  a început bine faza paly-out a campionatului, decisivă pentru menținerea în eșalonul de elită. Trupa lui Lupuţi Daniel s-a impus astăzi, în deplasarea de la Arad cu scorul de 1-0.

După 0-0 la pauză, jucatoarele din Baia Mare  au intrat mult mai motivate pe teren şi au reuşit să înscrie un gol extrem de important prin Țițu Gabriela în min. 72.

Au evoluat pentru echipa Fotbal Feminin Baia Mare: Matesan, Olar , Daneliuc, Șut, Marita, Indrei , Buftea, Titu, Szalay,Gulin si Butuza -cpt. O sigura schimbare min 88 iese Țițu si  intră Ilieș.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.